Kontakt oss

Ta gjerne kontakt med oss i Suldalsposten på tel: 52 79 05 90, faks: 52 79 05 91 eller e-post: redaksjon@suldalsposten.no.

Besøksadresse: Nordenden 2, 4230 Sand.
Postadresse: Pb 114, 4239 Sand.
Opningstider: Måndag – fredag kl. 08.00 – 15.30.
Organisasjonsnr: 971 511 648.

Du kan også ta direkte kontakt med ein av oss via kontaktinformasjonen som du finn lenger nede på sida.

Inger Johanne Vasshus
Dagleg leiar
Tlf. 52 79 05 90
Mobil 918 47 320
E-post: inger.johanne@suldalsposten.no

Esther Moe
Redaktør
Tlf. 52 79 05 92
Mobil 970 51 122
E-post: esther@suldalsposten.no

Marta-Brit Lunde
Journalist
Tlf. 52 79 05 94
Mobil 970 51 123
E-post: marta.brit@suldalsposten.no

Nora Bogetvedt Jenssen
Journalist
Tlf. 52 79 05 95
Mobil 970 51 125
E-post: nora@suldalsposten.no

Siri Førland
Grafisk formgivar
Tlf. 52 79 05 98
Mobil 952 86 814
E-post: siri@suldalsposten.no

Astrid Guggedal
Grafisk formgivar
Tlf. 52 79 05 99
Mobil 402 37 270
E-post: astridg@suldalsposten.no